Blog > Komentarze do wpisu

MacierzyństwoBycie matką to najcudowniejsza rzecz pod słońcem!

Uwielbiam, gdy Marta wtula się we mnie i zasypia. Czuję się wtedy taka kochana, potrzebna, spełniona, ważna, wyjątkowa, najważniejsza dla niej. Marzę o tym by tak już na zawsze pozostało, bym była dla niej ważna. Chcę być dobra, sprawiedliwa, chcę ją uszczęśliwiać. Ta radość, którą daje mi bycie z nią, obserwowanie, jak dorasta, dodaje mi skrzydeł.

Uwielbiam ją karmić piersią, ubóstwiam to, bo czuję, że jest blisko, że mnie potrzebuje. Bardzo jest to dla mnie ważne. Chcę ją kochać i pragnę być kochana przez nią. Bezwarunkowa, obopólna miłość.

Macierzyństwo jest jednym z najwspanialszych moich doświadczeń :)sobota, 07 września 2013, izba27

Polecane wpisy

  • Pierwsze pół roku!

    Niedawno byłam w ciąży. Czekałam aż się urodzi i to czekałam długo, bo do 41 tc, a teraz Marta ma już pół roczku. Tyle się zmieniło w tym czasie. Z małego, bez

  • Ból pleców przy małym dziecku

    Chyba się starzeję ;) A w głębi duszy wiem, że jest to związane z dźwiganiem naszej dzidzi, która ma ponad 7 kg, przynajmniej ważyła tyle 4 tygodnie temu. Żeby

  • Pierwsze ząbki

    We wtorek ruszyliśmy na Kaszuby, a tu niespodzianka. W Tucholi chciałam nakarmić Martusię. Zatrzymaliśmy się, wzięłam ją do siebie i oczom nie mogłam uwierzyć.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/09/07 18:05:03
Prawda. Czasami trudne, często wymagające. Ale wspaniałe.
-
2013/09/07 21:59:07
Domyślam się że jest super :) Ja jeszcze chwilkę muszę na to doświadczenie poczekać :)
-
2013/09/20 00:21:17
Jeszcze trochę, już masz z górki :)