Blog > Komentarze do wpisu

Nasze pierwsze wakacje

Już jutro wybieramy się na Kaszuby.

Jedziemy na 5 dni, niestety pogoda nam nie dopisze, ale zawsze to będzie kilka dni spędzonych razem. Chciałabym, żebyśmy odpoczęli i naładowali baterie. Najbardziej cieszę się z tego, że będziemy we trójkę w małym drewnianym domku z kominkiem, gdzieś na łonie natury. Czego nam więcej potrzeba? Będziemy po prostu w innym miejscu. Potrzebuję tego, bo ostatnie miesiące to nic innego, jak siedzenie w domu. Najpierw była zima, a ja siedziałam z wielkim brzuchem w domu, co prawda wychodziliśmy to tu, to tam, ale było mi ciężko, dosłownie i w przenośni. Przyszła wiosna, urodziła się Martusia i się zaczęło. Nie mówię, nie miałam i nie mam aż tak ciężko, bo dostałam dużo pomocy od mojego Skarba, no i Marta nie miała kolek etc. Było i jest całkiem ok, ale muszę, chcę i pragnę, zmienić otoczenie, chociaż na krótki moment.

Mam nadzieję, że nasza 5,5 miesięczna dzidzia dobrze to zniesie. Kiedyś byliśmy dalej od domu, więc nie jest to nasz pierwszy taki dystans, ale jeszcze nigdy nie zostawaliśmy z nią na tyle dni w zupełnie obcym miejscu.

Marta jest teraz bardzo fajna, chce sama siedzieć i świetnie jej to wychodzi, ale niestety nie potrafi jeszcze sama usiąść. Non stop krzyczy, jest wesoła i broi, ogólnie zabawia otoczenie.

Do kolejnego postu. Pozdrawiam  ;)  poniedziałek, 09 września 2013, izba27

Polecane wpisy

  • Pierwsze pół roku!

    Niedawno byłam w ciąży. Czekałam aż się urodzi i to czekałam długo, bo do 41 tc, a teraz Marta ma już pół roczku. Tyle się zmieniło w tym czasie. Z małego, bez

  • Ból pleców przy małym dziecku

    Chyba się starzeję ;) A w głębi duszy wiem, że jest to związane z dźwiganiem naszej dzidzi, która ma ponad 7 kg, przynajmniej ważyła tyle 4 tygodnie temu. Żeby

  • Pierwsze ząbki

    We wtorek ruszyliśmy na Kaszuby, a tu niespodzianka. W Tucholi chciałam nakarmić Martusię. Zatrzymaliśmy się, wzięłam ją do siebie i oczom nie mogłam uwierzyć.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/09/09 23:33:59
Szerokiej drogi i udanego wypoczynku :) Kaszuby są piękne :)
-
2013/09/10 10:12:28
Jest cycuś, więc będzie dobrze. :)) Radosnego wypoczynku!!! My w czerwcu na wakacjach też mieliśmy deszczowo, a było fajnie. ;))