Blog > Komentarze do wpisu

Brak weny

Ostatnio ciężko znaleźć mi czas na pisanie. Tak to chyba czasami jest, że chce się mniej niż zwykle. Czas, który mam, ten wolny czas, poświęcam na trening, kopanie w ogrodzie, bądź na naukę języka.

Sami wiecie, że przy dziecku tych wolnych chwil jest bardzo mało, ale nie ma co narzekać, bo Marta rozwija się wspaniale. Muszę w tym miejscu pochwalić się, że zna już wszystkie drukowane litery polskiego alfabetu. Pięknie powtarza każdą z nich. Czasami pokazuję jej małe literki, żeby też je znała. Jestem z tego bardzo dumna, bo przecież ona ma dopiero 18 miesięcy.Ostatnio też jeździmy dużo na basen i plac zabaw, który wprost uwielbia.

To będzie na tyle, czas wracać do obowiązków.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego dnia! :)

poniedziałek, 20 października 2014, izba27

Polecane wpisy

  • Czas na sen

    Ostatnio nie mam czasu na pisanie. Na nic nie mam czasu. No, ale myślę, że czas w końcu znaleźć chwilę na sen. Dobranoc Kochani!

  • Każdy ma marzenia

    Mam wiele marzeń, ale jednym z nich jest, by się pewnego dnia obudzić i znać perfekcyjnie język angielski. Chciałabym, żeby kiedyś to moje marzenie się spełniło

  • Tylko wytrwałość i determinacja

    "Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie u

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: