czwartek, 28 lutego 2013

Zastanawiam się, jaką będę mamą. Na pewno wymagającą, bo już taka jestem, że wymagam dużo od siebie, ale też od innych. Pewnie będę powielać dużo błędów wychowawczych mojej mamy, ale mam nadzieję, że nie za wiele. Chcę być sobą.

A ja jestem już po wizycie w przychodni. Poszłam jednak o ten dzień wcześniej zrobić sobie badania. Planowałam w piątek, no ale plan się zmienił ;) Zdecydowałam się, bo wczoraj zadzwoniłam do zabiegowego z zapytaniem czy wszystkie moje wyniki będą gotowe na poniedziałek, jeśli oddam materiał do badania w piątek.

środa, 27 lutego 2013

Mój brzuszek faluje. Maleństwo się rozciąga i przeciąga. W sumie to sama chyba jest niezdecydowana, co tym razem ma zbroić. Ostatnio wyjątkowo lubi moje żebra, a bardziej je szturchać albo się od nich odpychać stópkami. Najgorsze jest to, że nie widzę, co ten maluch tam wyprawia. Och, jest jej tak niewygodnie, ale dobrze ją rozumiem, mi też by było. Sama każdego wieczoru szukam sobie przez moment dobrej pozycji do snu.

Wcale długo nie spałam, a czuję się wypoczęta. Spałam spokojnie, brzuszek mi tak nie doskwierał, było mi bardzo wygodnie.

wtorek, 26 lutego 2013

Dzisiaj jest 37 TC, DZ.2, a ja stosuję się do porad mojego osobistego lekarza, czyli Pana M. Tak, odpoczywam!

poniedziałek, 25 lutego 2013

Czasami towarzyszą mi jakieś dziwne przeczucia. Ostatnio, gdy byliśmy w przychodni, a było to dokładnie tydzień temu, miałam wykonane badanie GBS, czyli na paciorkowca.

Wczoraj starłam się ustalić dokładną datę planowanego porodu. Czy mi się to udało? Zobaczcie sami.

niedziela, 24 lutego 2013

Pakuję się do szpitala. Pewnie bym jeszcze zwlekała, ale kilka dni temu dowiedziałam się, że koleżanka urodziła w 37 tygodniu, więc to mnie bardzo zmotywowało. Jutro u nas zaczyna się 37 tc! Nie ma to jak dobra motywacja :D

sobota, 23 lutego 2013

Dzisiaj szukamy wanienki dla naszego maluszka. Jest bardzo duży wybór, ale mam nadzieję, że znajdzie się coś funkcjonalnego. Wszystko mamy, a to jest ostatnia rzecz, której nam brakuje.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6