czwartek, 23 października 2014

A dzisiaj będzie o mnie. :)

Topiłam się, gdy byłam dzieckiem. Od tamtej pory przy wszystkich moich dobrych chęciach, nie potrafiłam przełamać strachu, żeby zacząć pływać. Mimo tego, że bardzo często chodzimy razem na basen. Kilka dni temu przełamałam mój strach, a od wczoraj fajnie pływam. Zrobiłam już sporo długości takiego mniejszego basenu. Jestem zachwycona! Najbardziej lubię, gdy światło odbija się w tafli wody, a ja płynę i mogę to obserwować. Wspaniałe!

poniedziałek, 20 października 2014

Ostatnio ciężko znaleźć mi czas na pisanie. Tak to chyba czasami jest, że chce się mniej niż zwykle. Czas, który mam, ten wolny czas, poświęcam na trening, kopanie w ogrodzie, bądź na naukę języka.

Sami wiecie, że przy dziecku tych wolnych chwil jest bardzo mało, ale nie ma co narzekać, bo Marta rozwija się wspaniale. Muszę w tym miejscu pochwalić się, że zna już wszystkie drukowane litery polskiego alfabetu. Pięknie powtarza każdą z nich. Czasami pokazuję jej małe literki, żeby też je znała. Jestem z tego bardzo dumna, bo przecież ona ma dopiero 18 miesięcy.Ostatnio też jeździmy dużo na basen i plac zabaw, który wprost uwielbia.

To będzie na tyle, czas wracać do obowiązków.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego dnia! :)

czwartek, 16 października 2014

Ostatnio w komentarzach dostaję bardzo dużo kryptoreklam. Moderuję komentowanie, dlatego zapowiadam, że zamieszczać tych komentarzy nie będę. 

 

środa, 15 października 2014

Krótki i ciekawy film. Znajdziecie go TUTAJ. Polecam wszystkim!

wtorek, 14 października 2014

Świetny tekst o tym, co w tytule. Cały tekst znajdziecie TUTAJ

sobota, 11 października 2014

Kto nie lubi robić zdjęć? Tak, wiem, są tacy, którzy nie lubią. Ja lubię i od tego chciałabym zacząć. W życiu zrobiłam już sporo zdjęć i przyznam, że robię je amatorsko, w wolnej chwili. Oczywiście, jak każdy mam i takie, które są dla mnie wyjątkowe, bo coś przypominają. Jak to poniżej, które zrobiłam kiedyś w Bieszczadach. Dobrze mieć takie hobby, bo jest do czego wracać.

 czwartek, 09 października 2014

No nic, za moment idziemy z Martą na spacer i na pewno będziemy robić zdjęcia. Miłego dnia!