II Trymestr

wtorek, 12 lutego 2013

Był to 25 tc i moja ostatnia wizyta w II trymestrze. Tak patrzę na tytuł i muszę powiedzieć, że sporo się ich odbyło od początku ciąży, a przecież to nie był jeszcze koniec.

poniedziałek, 11 lutego 2013

Kolejną wizytę, ale tym razem kontrolną, miałam w 21 tc. Ach, po raz pierwszy badanie przebiegało bardzo przyjemnie, bo lekarz sprawdzał bicie serca naszego szkraba i obyło się bez całej reszty, na pewno wiecie co mam na myśli ;)

niedziela, 10 lutego 2013

W połowie 19 tc pojechaliśmy na USG z nadzieją, że dowiemy się czegoś więcej o naszym dzieciątku.

Moja piąta wizyta ginekologiczna była w II trymestrze, a dokładnie w 16 tc.

sobota, 09 lutego 2013

Śmiać mi się chce z tej dolegliwości, ale miałam coś takiego przez kilka dni, jak bardzo dużo stałam. Było to na przełomie 27 i 28 tc. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam.

piątek, 08 lutego 2013

Na samym początku ciąży miałam duży problem z temperaturą ciała.

Byłam w 24 tc, gdy wybraliśmy się na kilkudniową wycieczkę. Oboje nie jesteśmy domatorami, więc dużo spacerowaliśmy, zwiedzaliśmy, ale nie tylko interesujące miejsca. Muszę powiedzieć, że aktywnie zaangażowałam się w odwiedzanie wszystkich pobliskich toalet.

czwartek, 07 lutego 2013

Dla mnie było to najbardziej nieprzyjemne z badań, które do tej pory miałam. Na samą myśl mam kluchę w gardle. Oj, chyba wolę nawet badanie ginekologiczne. Dla dziewczyn, które mają je dopiero przed sobą...

środa, 06 lutego 2013

Już od długiego czasu czuję się trochę jak słoń.. Hm, chociaż nie dalej, jak wczoraj porównałam siebie do kangura, który nosi przed sobą wielką torbę z niespodzianką.

wtorek, 05 lutego 2013

Od początku ciąży zdążyłam przeczytać wiele artykułów na temat przebiegu ciąży tydzień po tygodniu. W bardzo wielu z nich było napisane, że moje włosy powinny wyglądać pięknie. Hm, czy tak było, powiem Wam, że w ogóle tego nie zauważyłam. Dlatego oddaję to pod dużą wątpliwość!

 
1 , 2