Macierzyństwa cd.

czwartek, 27 listopada 2014

Ostatnio nie mam czasu na pisanie. Na nic nie mam czasu. No, ale myślę, że czas w końcu znaleźć chwilę na sen.

 

Dobranoc Kochani!

poniedziałek, 24 listopada 2014

Mam wiele marzeń, ale jednym z nich jest, by się pewnego dnia obudzić i znać perfekcyjnie język angielski. Chciałabym, żeby kiedyś to moje marzenie się spełniło. Wiem ile pracy trzeba będzie w to włożyć, ale mam nadzieję, że ten dzień kiedyś nadejdzie.

środa, 12 listopada 2014

"Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz – nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie – świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne."

Calvin Coolidge

poniedziałek, 20 października 2014

Ostatnio ciężko znaleźć mi czas na pisanie. Tak to chyba czasami jest, że chce się mniej niż zwykle. Czas, który mam, ten wolny czas, poświęcam na trening, kopanie w ogrodzie, bądź na naukę języka.

Sami wiecie, że przy dziecku tych wolnych chwil jest bardzo mało, ale nie ma co narzekać, bo Marta rozwija się wspaniale. Muszę w tym miejscu pochwalić się, że zna już wszystkie drukowane litery polskiego alfabetu. Pięknie powtarza każdą z nich. Czasami pokazuję jej małe literki, żeby też je znała. Jestem z tego bardzo dumna, bo przecież ona ma dopiero 18 miesięcy.Ostatnio też jeździmy dużo na basen i plac zabaw, który wprost uwielbia.

To będzie na tyle, czas wracać do obowiązków.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego dnia! :)

czwartek, 16 października 2014

Ostatnio w komentarzach dostaję bardzo dużo kryptoreklam. Moderuję komentowanie, dlatego zapowiadam, że zamieszczać tych komentarzy nie będę. 

 

wtorek, 14 października 2014

Świetny tekst o tym, co w tytule. Cały tekst znajdziecie TUTAJ

sobota, 11 października 2014

Kto nie lubi robić zdjęć? Tak, wiem, są tacy, którzy nie lubią. Ja lubię i od tego chciałabym zacząć. W życiu zrobiłam już sporo zdjęć i przyznam, że robię je amatorsko, w wolnej chwili. Oczywiście, jak każdy mam i takie, które są dla mnie wyjątkowe, bo coś przypominają. Jak to poniżej, które zrobiłam kiedyś w Bieszczadach. Dobrze mieć takie hobby, bo jest do czego wracać.

 czwartek, 09 października 2014

No nic, za moment idziemy z Martą na spacer i na pewno będziemy robić zdjęcia. Miłego dnia!

poniedziałek, 29 września 2014

Nie miałam czasu napisać, ale 27.09 minęło Martusi 1,5 roku. :) Z tej okazji zorganizowaliśmy trzyosobową imprezę. :D Czas tak szybko mija, dosłownie ucieka przez palce.poniedziałek, 22 września 2014

Zrobiło się jesiennie...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7